Nie możemy tolerować cenzury naukowego sceptycyzmu!

Ten bardzo rzeczowy i interesujący film Naomi Seibt został usunięty z YouTube po zaledwie 12 godzinach. Niestety, nie jesteśmy już w stanie wyrazić naszej opinii poprzez Internet Enforcement Act. Naomi Seibt Zmiana klimatu to wszystko kłamstwo?Gdzie cenzura powinna nas nadal przynosić, jeśli nie można zgazować opinii? Nie mamy katastrofy klimatycznej, którą mamy problem ze środowiskiem, naszą konsumpcją i śmieciami przez społeczeństwo, które wyrzuca. Nie może dojść do całkowitej cenzury w sieci ....

Wideo teraz na faceblogs.eu Jesteśmy wolni od cenzury, o ile pozwalają nam!

Cenzura naukowego sceptycyzmu jest naprawdę najbardziej żenującą i szokującą rzeczą, jaką można zrobić z nauką ...
Nasz klimat przestrzega bardzo złożonego systemu efektów określonych przez naturę. Siłą napędową tego systemu klimatycznego jest słońce. Taka skomplikowana struktura nie może być statyczna. Trwale podlega naturalnym fluktuacjom. Po Małej Epoce Lodowcowej następuje niewielkie ocieplenie, które nie ma nic wspólnego z katastrofą Kloimy, ale po zimnym okresie na Ziemi jest całkowicie normalne.

Kilka lat temu komentator wpływowego Boston Globe napisał:

„Chcę powiedzieć, że osiągnęliśmy punkt, w którym nie można zaprzeczyć globalnemu ociepleniu. Zaprzeczanie ociepleniu powinno być na poziomie negującym Holokaust, ci, którzy zaprzeczają przeszłości, zaprzeczają przyszłości.“ 

W Niemczech to Zieloni, którzy przed laty oburzali się do rządu federalnego, czy wiedzieli, że „negatorzy klimatu” w pokojach Bundestagu powinni mówić.
Czy jesteś „denierem klimatu”? Niech to słowo, niezależnie od fałszu (co oznacza oczywiście negowanie zmian klimatycznych), rozpływa się na języku. „Klimaleugner”, czy to nie brzmi jak „denier”? Prawdopodobnie odpowiadałoby to na pytanie o kierunek dla niektórych „oszczędzających klimat”: tak, to rzeczywiście dotyczy niektórych, którzy nie są w stanie nadać swojemu życiu innego znaczenia, gdy nie ma wielorybów, które mogłyby zostać uratowane cechy religijne. Gra ze słowem jest bardzo dobrze możliwa w Niemczech, więc niektóre terminy i konteksty są tworzone szybko, aby powstrzymać innych od zajęcia się rzeczą lub pomysłem. Zwykle tak absurdalne pojęcia jak teoretycy spisku lub obywatele Reicha są sprzedawane w mediach z półprawdami jako przesłanie do oczerniania andersdenke, do umieszczenia szuflady z terminem NAZI i uniemożliwienia innym nawet myślenia o tym. Ale jeśli, podobnie jak w przypadku Naomi Seibt, osoba tworzy myśli i kupony, które można znaleźć swobodnie w Internecie, tworzy wideo i relacje między CO2 a klimatem, które reprezentują właśnie usunięty film i zapobiega jego rozprzestrzenianiu się , Prawdy o zmianach klimatu nie należy tak szybko zamaskować. Teraz jednak zdarza się, że ludzie nie zniechęcają się do wyrażania swoich opinii i próbują wielokrotnie przesyłać wideo. Naomi Seibt próbowała tego na swoim kanale Youtube, na kanale matki po usunięciu bez powodzenia. Dopiero gdy fala oburzenia znów stała się zbyt duża, wideo zostało wydane.

Prawo egzekwowania Internetu jest dla nas wszystkich pułapką śmierci, aby swobodnie wyrażać opinię, a dzięki filtrom do wysyłania jeszcze trudniej jest wgrać coś do Internetu, co nie jest pożądane!