Dzięki gotówce tracimy ostatnią prywatność - chodzi o całkowitą kontrolę i zależność od banku i państwa !!!

euro-scheine UE i sektor finansowy przymykają oko na 30 milionów obywateli UE, którzy nie mają konta bankowego. Aby stać się pełnoprawnymi konsumentami, UE ogłosiła teraz „prawo socjalne” na rachunku bankowym. W rzeczywistości chodzi o zniesienie gotówki w celu kontrolowania wszystkich transakcji prywatnych.
Bilet na autobus przez telefon komórkowy, żebro w piekarni z kartą kredytową - w Szwecji można zapłacić prawie wszędzie bezgotówkowo. Gwiazda Abby Björn Ulvaeus dojrzewa w 2013 roku na bojkot gotówkowy. Niestety nie rozpoznał niebezpieczeństw !!!

Czytaj więcej...

Społeczność międzynarodowa będzie świadomie kontrolowana, aby uznać to za sprawiedliwą karę za zarozumiałe, zarozumiałe USA ...

Dollarsturz auf dem Weg zur einen Weltwährung

Nic nie jest takie, jak się wydaje. Czarny jest biały, biały jest czarny, dobro jest zły, a zło jest dobre. Proste jest złożone i odwrotnie. Dlatego tym ważniejsze jest, aby spojrzeć za codzienne komunikaty propagandowe wszystkich pasków, aby rozpoznać i zrozumieć podstawowe treści. Dotyczy to w szczególności rosnących „napięć” między Zachodem a Rosją w przypadku Ukrainy. Jeśli przyjrzysz się bliżej „siłom napędowym” stojącym za zaawansowanymi aktorami politycznymi, odkryjesz, że nie ma różnicy między tymi dwoma elitarnymi blokami władzy. Oba „podmioty” są zdominowane przez globalne duże banki i zostały od nich uzależnione.

Czytaj więcej...